AKP’li Şebnem Bursalı’nın Istakoz Paylaşımıyla Gündeme Gelen Monako Yat Kulübü’nün Şifreleri! Üyelerini Prens Seçiyor

AKP İzmir Milletvekili ve Dijital Mecralar Komisyonu Üyesi Şebnem Bursalı, Instagram hesabından, Monaco Yat Kulübü’nde yediği ıstakozun fotoğrafını paylaştı. Bursalı’nın paylaşımıyla ilgili çok sayıda tepki geldi.

CHP İstanbul Milletvekili Oğuz Kaan Salıcı, “Gençler Eminönü’nde balık-ekmek yiyemezken, AKP Milletvekili Şebnem Bursalı’nın Monaco Yat Kulübü’ndeki ıstakoz ziyafeti sınıfsaldır, story atması görgüsüzlüktür, AKP kibrinin özetidir” dedi.

Eski CHP Genel Sekreteri Gürsel Tekin de X hesabından bir ıstakoz paylaşımı yaptı, Monako Yat Kulübüyle ilgili bilgiler verdi:

“Kulübün 2 bin 500 üyesi var. Üyeleri tek tek Prens II. Albert seçiyor. Prens II. Albert Monako hükümdarı ve meşhur Grace Kelly’nin oğlu.

Restaurant katı şekilde üyelere özel. Üyeler misafir getirebiliyor. Menüde Istakoz tabağı 2 bin 72 lira. 60 euro.

Kulübün üyeleri arasında Bourbon – İki Sicilya hanedanından Charles, İsveç konsolosu ve Monako Kralı danışmanı Patricia Husson, bir çok siyasetçi, iş insanı, sporcu ve sanatçı var.

Kulüp gizliliğe çok önem veriyor. Özel bir törenle üyeleri kabul ediyor. Kulüp üyeleri ve hayatı hakkında kısıtlı paylaşımda bulunuyor.

AKP’lilerin faturasını neticede millet ödüyorsa, milletin neye para ödediğini bilmeye de hakkı vardır diye araştırdım, dostlarıma sordum, paylaştım.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir