Sosyete gelini Yasemin Özilhan’ın evi görenleri hayran bıraktı

Doktorlar dizisinin Ela’sı Yasemin Ergene 2011’de rol aldığı dizinin çekildiği hastanenin sahibi Özilhan Ailesi’nin oğlu İzzet Özilhan ile evlenmiş ve oyunculuğu bırakmıştı.

Yasemin Özilhan şimdilerde sosyetenin gözde isimlerinden.

1.6 milyon takipçisi ile sosyal medyanın dikkat çeken isimlerinden olan sosyetik güzel, her zaman fit görüntüsüyle ilgi odağı olmayı başarıyor.

İki kızları ve evcil hayvanlarıyla bir arada yaşayan sosyetik çift Yasemin ile İzzet Özilhan, Boğaz manzaralı lüks villalarının tadını çıkarıyor. Lüks evlerine bakan hayran kalıyor.

Düzenli spor sayesinde formda kalan Özilhan çifti, villalarının alt katını adeta profesyonel bir spor salonuna dönüştürmüştü.

ÖZEL YALITIM

Yürüyüş bandından ağırlığa kadar birçok spor aletine burada yer veren Yasemin ile İzzet Özilhan, spor salonlarını kum torbalarıyla da donatmıştı.

Villanın alt katına buhar odası ve sauna da yaptıran Özilhan çifti, spor yaptıkları alanın yalıtımı ve havalandırması için de hiçbir masraftan kaçınmamıştı.

Özel koçlarını haftanın belirli günleri villalarına çağırıp burada spor yapan çiftin, fit kalabilmek uğruna 500 bin lirayı gözden çıkardığı konuşuluyor.

patronlardunyasi.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir